ART / Lithographs / Litograph in colors 8135224
nr 813 5224
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), composition, 173/220, signed, 1980, subject size: 65x50, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Lennart Rodhe (1916-2005), komposition, 173/220, signerad, 1980, motivets mått: 65x50, oramad
400
SEK 600
Monday Mars 11 2013
at 20:38:42
100 kr
500 kr
400 kr
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe